Get Adobe Flash player
Spotkanie rodziców
Drodzy Rodzice, 
serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w dniu 24 stycznia o 
godz.12.00 w naszym Domu. 
Czekamy na Was :-)
Społeczność

Remonty

Aktualnie na terenie naszego obiektu przeprowadzane są remonty poczekalni a w niedalekiej przyszłości planowany jest remont jadalni.

Co się działo w Ozorkowie?

Koniec roku to czas podsumowania a więc, jaki był rok 2014 w naszym Domu?

Na pewno ciekawy. Merytorycznie największą zmianą była zmiana programu. Odeszliśmy od funkcjonującego od wielu lat etapowego myślenia o terapii, podzieliliśmy program na dwa moduły. Zupełną nowością jest to, że pacjent po pierwszym module (po około 3 miesiącach) podejmuje decyzje czy chce kontynuować program w II module. Ciągle uczymy się tego modelu, ale jesteśmy przekonani o jego większej atrakcyjności i efektywności dla naszych podopiecznych. Ponadto rok 2014 to ukończenie programu wielu osób, które w większości podjęły decyzję o kontynuacji terapii w programie hostelowym w Łodzi a później o pozostaniu w niej i nie wracaniu do miejsca zamieszkania. Ubiegły rok to też upiększanie naszego ośrodka, który staje się coraz ładniejszy.

Co planujemy w 2015?

Chcemy udoskonalić nasz program, dopracowywać poszczególne elementy zarówno w I jak i II module. W kwestiach adaptacytjno-remontowych chcemy zakończyć tworzenie części rekreacyjno-sportowej i zagospodarować taras na miejsce wypocznykowe oraz uporządkować tereny zielone w obrębie ośrodka. Będziemy też regularnie informować na naszej stronie co nowego.


 

Półmaraton w blasku księżyca. Start 31.01.2015 godz. 16

proba nr 3

Po dużym sukcesie i pozytywnym odzewie uczestników Zdrowej Dychy stawiamy nowy cel i podnosimy poprzeczkę . Organizujemy nocny bieg w świetle księżyca i blasku gwiazd. Zachęcamy do zmierzenia się z niezwykłymi warunkami , mrokiem temperaturą i dystansem. Gwarantujemy dobrą zabawę, smaczne jedzenie oraz przyjemny relaks dla biegaczy na basenie Wodnik w Ozorkowie.
Miejsce startu – Ozorków
Data – 31.01.2015 godz. 16
Dystanse – 21 km / 10km (również nordic walking)

Kalendarz
Mapa

Click to open larger map