Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Ozorkowie

42 237 36 68 w sprawach pilnych

Tak oto powstała „I Zdrowa Dycha”

Nie trzeba być zawodowym sportowcem, aby czerpać korzyści z aktywności fizycznej. Nawet krótki spacer, jazda na rowerze czy ćwiczenia na siłowni mogą pomóc w poprawie samopoczucia. Ważne jest, aby znaleźć aktywność, która sprawia przyjemność i jest wykonywana regularnie.

505-813-970 w sprawie przyjęć

proszę kontaktować się z Jolantą Wasilewską

od poniedziałku do piątku
w godzinach 10:00 – 18:00

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zainteresowania i sposób spędzania wolnego czasu są jednym z czynników poprawiających jakość życia nie tylko osób z problemem uzależnienia.

Mając na celu promocję zdrowego, wolnego od używek stylu życia, propagowanie dobrego współzawodnictwa oraz integrację różnych środowisk powstał pomysł organizowana biegów.

Wśród osób z problemem uzależnienia częstym problemem jest stygmatyzacja społeczna i życie z piętnem uzależnienia, dlatego uważamy, że ogromne znaczenie ma nadawanie tym ludziom innej tożsamości, w tym przypadku uczestnika, ale też współorganizatora ogólnopolskiej imprezy.

Na co dzień mówimy naszym podopiecznym o konieczności mobilizacji, brania odpowiedzialności, zdobywania nowych doświadczeń. Organizacja biegu dla wielu osób ma wartość wynikającą nie tylko z integracji ze środowiskiem biegaczy i społecznością lokalną, ale z możliwości współtworzenia ważnego przedsięwzięcia.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na bieg organizowany z okazji 30-lecia współpracującego z nami ośrodka w Łodzi! Istnieje możliwość zapisania się na miejscu, w dzień imprezy (zapisy online ciągle trwają)! Więcej szczegółów na stronie.
My gościmy w pełnym składzie 🙂